Beauty Art Warszawa

O Nas

30 lat kurs fryzjerstwa

NOWOCZESNA SZKOŁA Z TRADYCJAMI

Beauty-Art Warszawa to szkoła fryzjerstwa, wizażu i charakteryzacji z ponad 30-letnim doświadczeniem. Została ona założona pierwotnie przez Beatę Małachowską, a obecnie prowadzona jest przez Sabinę Szwajcę – specjalistkę w wizażu z wieloletnim doświadczeniem i regularnie współpracującą z gwiazdami, takimi jak Beata Kozidrak. Pod nowym dowództwem szkoła rozwija się i podąża za obecnie panującymi trendami, aby przygotować swoich kursantów do branży, jaką jest ona dzisiaj, zachowując jednocześnie ludzkie podejście.

Beauty-Art Warszawa oferuje różne kursy, od podstawowych po zaawansowane, z zakresu wizażu, fryzjerstwa i charakteryzacji. Prowadzący zajęcia to doświadczeni specjaliści, którzy zdobyli uznanie w branży i tak jak większość absolwentów szkoły – z powodzeniem pracują zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nasze szkoły

Szkoła
Fryzjerstwa

Odkryj swoją pasję do fryzjerstwa! Szkoła fryzjerstwa w Beauty-Art Warszawa to doskonałe miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie.

Szkoła
Wizażu

Dowiedz się jak stworzyć makijaż na miarę gwiazd! Szkoła wizażu w Beauty-Art Warszawa pomoże ci zacząć w branży makijażu i rozwinąć w niej skrzydła.

Szkoła
Charakteryzacji

Chcesz nauczyć się sztuki charakteryzacji? Szkoła charakteryzacji Beauty-Art Warszawa oferuje kursy dla pasjonatów, którzy chcą poznać tajniki tej sztuki.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasi instruktorzy to doświadczeni specjaliści z branży beauty, którzy pasją dzielą się z uczniami w Beauty-Art Warszawa. Każdy z nich to ekspert w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie i ciągle rozwijający swoje umiejętności. Dzięki nim nasi uczniowie zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie i rozwijają swoje talenty.
wykładawca na kurs makijażu

Sabina Szwajca

lukas adelon drag queen prowadzący kurs charakteryzacji

Lucas Adelon Rembas

wykładawca na kurs makijażu

Milena Zaciek