Beauty Art Warszawa

O Nas

30 lat kurs fryzjerstwa

Beautyart Warszawa SZKOŁA CHARAKTERYZACJI, FRYZJERSTWA I WIZAŻU Z TRADYCJAMI

BeautyArt Warszawa to szkoła fryzjerstwa, wizażu i charakteryzacji z ponad 30-letnim doświadczeniem. Została ona założona pierwotnie przez Beatę Małachowską, a obecnie prowadzona jest przez Sabinę Szwajcę – specjalistkę w wizażu z wieloletnim doświadczeniem i regularnie współpracującą z gwiazdami, takimi jak Beata Kozidrak. Pod nowym dowództwem szkoła rozwija się i podąża za obecnie panującymi trendami, aby przygotować swoich kursantów do branży, jaką jest ona dzisiaj, zachowując jednocześnie ludzkie podejście. Szkoła wizażu, szkoła charakteryzacji i szkoła fryzjerstwa oferuje różne kursy wizażu, kursy fryzjerstwa i kursy charakteryzacji, od podstawowych po zaawansowane. Prowadzący zajęcia to doświadczeni specjaliści, którzy zdobyli uznanie w branży i tak jak większość absolwentów szkoły – z powodzeniem pracują zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Beautyart warszawa - Nasze szkoły

BeautyArt Warszawa
Szkoła Fryzjerstwa

Odkryj swoją pasję do fryzjerstwa! Szkoła fryzjerstwa w BeautyArt Warszawa to doskonałe miejsce, aby rozwijać swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie.

BeautyArt Warszawa
Szkoła Wizażu

Dowiedz się jak stworzyć makijaż na miarę gwiazd! Szkoła wizażu pomoże ci zacząć w branży makijażu i rozwinąć w niej skrzydła.

BeautyArt Warszawa
Szkoła
Charakteryzacji

Chcesz nauczyć się sztuki charakteryzacji? Szkoła charakteryzacji BeautyArt Warszawa oferuje kursy dla pasjonatów, którzy chcą poznać tajniki tej sztuki.

kadra w Beautyart warszawa

Nasi instruktorzy to doświadczeni specjaliści z branży beauty, którzy pasją dzielą się z uczniami w BeautyArt Warszawa. Każdy z nich to ekspert w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie i ciągle rozwijający swoje umiejętności. Dzięki nim nasi uczniowie zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie i rozwijają swoje talenty. Zajęcia w szkole wizażu, szkole charakteryzacji i szkole fryzjerstwa są zawsze pod okiem doświadczonej kadry.
wykładawca na kurs makijażu

Sabina Szwajca

Jędrzej Urbański