Beauty Art Warszawa

Kadra - Szkoły
Beauty-Art Warszawa

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Nasi instruktorzy to wybitni fachowcy z szeroko pojętej branży beauty, których pasja i zaangażowanie są przekazywane naszym uczniom w szkole Beauty-Art Warszawa. To ludzie o bogatym doświadczeniu i nieustannie poszukujący nowych możliwości rozwoju swoich umiejętności. Dzięki ich kompetencjom i profesjonalizmowi nasi uczniowie mogą zdobyć wiedzę na najwyższym poziomie.
wykładawca na kurs makijażu

Sabina Szwajca

Sabina Szwajca

Sabina Szwajca to absolwentka Beauty-Art, szkoły wizażu, fryzjerstwa i charakteryzacji Beaty Małachowskiej w Warszawie, a obecnie właścicielka i dyrektorka szkoły Beauty-Art Warszawa. Uwielbia pracę z młodzieżą, stawiając na ludzkie podejście i pełne zrozumienie potrzeb klientów. Regularnie współpracuje z wieloma gwiazdami i celebrytami Polskiej sceny muzycznej, takimi jak Beatą Kozidrak, z którą to pracę rozpoczęła zaraz po szkole i do dziś jest jej wizażystką, fryzjerką, asystentką i przede wszystkim najlepszą przyjaciółką. Od lat współpracuje również z takimi gazetami jak Wysokie Obcasy, czy Elle.

Ponad 20 lat temu ukończyła szkołę fryzjerską z egzaminem czeladnika, a następnie pracowała w najlepszych salonach fryzjerskich na Podkarpaciu. Od 2008 roku pracowała w swoim własnym salonie fryzjerskim, a w 2011 przeprowadziła się do Warszawy. Prowadziła własny sklep z kosmetykami opartymi na soli z Morza Martwego oraz przez wiele lat pracowała również w firmie eventowej, gdzie organizowała imprezy z udziałem światowych gwiazd.

Sabina charakteryzuje się umiejętnością słuchania i dokładnością w wykonywaniu makijażu. Jest otwarta na nowe trendy i zawsze stara się doradzić klientom, jak najlepiej podkreślić ich naturalne piękno.
Na co dzień to szczęśliwa mama trójki dzieci, dwóch amstafów oraz żona, która łączy rodzicielstwo z prowadzeniem szkoły. Uwielbia żyć pełnią życia, podróżować, tańczyć (nawet gdy jej to nie wychodzi) i nigdy się nie nudzi.

Fryzjerstwo

Wizaż

Lucas Adelon Rembas

Lucas Adelon Rembas to doświadczony charakteryzator i wizażysta, który zajmuje się sztuką charakteryzacji teatralno-filmowej od 2013 roku. Współpracuje z różnymi markami kosmetycznymi, gdzie prowadzi szkolenia, bierze udział w eventach i kampaniach. Jego prace są znane z reklam, pokazów, teledysków i innych projektów.

Od 2016 roku Lucas działa również jako Drag Queen pod pseudonimem 'Adelon’, łącząc swoją pasję z pracą, aby stworzyć niezapomniane kreacje sceniczną. W serialu Netflixa „Królowa” Lucas pełnił podwójną rolę, jako Drag Queen oraz charakteryzator.

Lucas jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje prace i stylizacje, w tym na swoim profilu na Instagramie, TikToku i YouTube. Jego praca charakteryzuje się kreatywnością, precyzją i dbałością o szczegóły, co przyciąga klientów i widzów do jego sztuki charakteryzacji i stylizacji.

Charakteryzacja

Wizaż

lukas adelon drag queen prowadzący kurs charakteryzacji

Lucas Adelon Rembas

Jędrzej Urbański

Jędrzej Urbański

Jędrzej Urbański to wizażysta, content creator, który jest wielbicielem wszystkiego co unikatowe, niebanalne, ekscentryczne i wychodzące poza schematy. Przez 5 lat pracował na stanowisku wizażysty marki YSL Beauty, co otworzyło mu drzwi za kulisy rodzimego show biznesu.

Współpracował z wieloma polskimi artystami oraz osobistościami ze świata mediów takich jak: Natalia Nykiel, Olga Bołądź, Natalia Przybysz, Jessica Mercedes, Klaudia Owczarek, Aleksandra Żuraw, Karolina Domaradzka i wiele innych. 

Wizaż

Sandra Sucharska

Sandra Sucharska to stylistka fryzur z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynała swoją karierę po ukończeniu szkoły fryzjerskiej w Warszawie w 2008 roku, a w 2010 roku zaczęła pracować w salonie Camille Albane Polska, gdzie pracowąła do 2020 roku. W międzyczasie miała okazję pracować także w EDF Fryzjerstwo Ewa Dyoniziak Flis. Obecnie związana jest z salonem Hair Expert Wojtek Zieliński na warszawskim Żoliborzu.

Sandra odbyła wiele kursów i szkoleń, w tym cykl profesjonalnych szkoleń z zakresu koloryzacji w Akademii L’Oreal w Warszawie, gdzie zdobyła dyplom Experta Koloryzacji. W 2020 roku ukończyła także kurs z upięć i stylizacji włosów pod okiem Barbary Szuksztul Lenarczyk.

Jej mocną stroną są zarówno koloryzacje wielotonowe, jak i klasyczne. Sandra lubi strzyżenie o lekkiej i zwiewnej linii, dopasowane do urody klientki. Świetnie odnajduje się również w strzyżeniach męskich. Zawsze podchodzi do każdego indywidualnie, ceni sobie dokładność i dobry kontakt z klientem.

Fryzjerstwo

wykładawca na kurs makijażu

Sandra Sucharska

wykładawca na kurs makijażu

Iwona Lasek-Hara

Iwona Lasek - Hara

Iwona Hara to utalentowana wizażystka, której pasją jest tworzenie makijażu. Ukończyła szkołę wizażu Beauty-Art w Warszawie, gdzie zdobyła niezbędną wiedzę i umiejętności. Przez lata zdobywała doświadczenie, pracując przy różnego rodzaju sesjach wizerunkowych, konkursach piękności i pokazach mody. Pracowała z wieloma znanymi osobami, takimi jak Aleksandra Skubis, Magdalena Karwacka, Eli Piorun, Natalia Rewieńska czy Natalia Balicka, a jej prace cechuje zamiłowanie do dbałości o detal oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Na co dzień Iwona współtworzy zespół studia fotograficznego eMHara.pl, gdzie jest odpowiedzialna za przygotowanie modeli do sesji zdjęciowych, obróbkę cyfrową zdjęć oraz realizuje autorskie sesje beauty. W swojej pracy zawsze stawia na naturalność i lekkość, a jej makijaże są dopasowane do indywidualnych cech twarzy, charakteru i stylu życia klienta. Prywatnie Iwona to kreatywna mama, uwielbia jazdę na rowerze, spanie pod gołym niebem oraz konie.

Wizaż

Damian Bruno Wolny

Damian Bruno Wolny jest z wykształcenia artystą i plastykiem a z zawodu i zamiłowania – fryzjerem i szkoleniowcem. Specjalizuje się w blondach, baleyage, zaś trudne koloryzacje i ich efekt końcowy to to, co satysfakcjonuje go najbardziej. 

Pasjonat Włoch, historii, opery, sztuk plastycznych i wszystkiego co piękne i ponadczasowe.

W czasie nauki w liceum plastycznym w Kaliszu brał udział w licznych renowacjach wnętrz, antyków oraz dzieł sztuki, zaś miłość do fryzjerstwa odkrył w sobie kilka lat później. to własnie fryzjerstwu Bruno poświeca całe swoje życie.

Fryzjerstwo

Damian Bruno Wolny

Katarzyna Aleksandra Miodek​

Katarzyna Aleksandra Miodek​

Katarzyna Aleksandra Miodek, znana również jako Vertis.Hair- Estetka, jest doświadczoną fryzjerką z ośmioletnim stażem pracy w branży. Obecnie pracuje w szkole Beauty-Art Warszawa, gdzie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z przyszłymi fryzjerami. 
 
Aleksandra, w swojej pracy łączy najnowsze trendy z klasyczną elegancją oraz lekką dozą romantyzmu. Jej specjalnością są fryzury ślubne oraz fryzury przygotowywane na sesje zdjęciowe, plany teledysków oraz pokazy mody. Katarzyna jest zawsze otwarta na nowe wyzwania i inspiracje, dzięki czemu każde jej dzieło jest wyjątkowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jednym z najważniejszych dla niej zasad w pracy jest to, żeby robić to, co się kocha. Dlatego też jej motto życiowe brzmi: „Jeśli kochasz to, co robisz, to nigdy nie będziesz w pracy”. To podejście sprawia, że każda wizyta u Katarzyny to nie tylko doskonała fryzura, ale również pozytywna i pełna energii atmosfera.

Fryzjerstwo

Dołącz do nas!

Chcesz rozwijać się w swojej branży? Masz doświadczenie w pracy fryzjerki, wizażystki lub charakteryzatorki?